09.08.2023

Tepelná čerpadla Karlovy Vary
5 důvodů proč si pořídit Mitsubishi

S Mitsubishi venkovními jednotkami pracují naši servisní technici už víc než 5 let a nedají na ně dopustit. Když byla o jednotky největší nouze, vyzkoušeli si i jiné značky. Nakonec se technici shodli, že jiná, než Mitsubishi tepelka montovat nechtějí. Přečtěte si proč.

1. SCROLLOVÉ KOMPRESORY a INVERTORY

Tepelná čerpadla Mitsubishi v sobě mají scrollové (spirálové) kompresory. Ty jsou, na rozdíl od levných pístových, tišší a mají delší životnost.

Invertorový pohon k tomu umožňuje regulovat otáčky kompresoru. Tepelné čerpadlo nemusí hned po startu naběhnout na 100 % svého výkonu jako je to tepelných čerpadel start-stop. Regulace je možná od 30 do 100 %. Tím pádem nemusíte rychle vyrobené teplo ukládat do akumulační nádrže, ale regulujete si požadavky na topení (nebo chlazení) přesně podle svých potřeb. Šetříte tak energii i technologii.

 

2. 100% VÝKON I V MRAZECH

Máme lety ověřeno, že tepelná čerpadla Zubadan od Mitsubishi pracují plnohodnotně i při nízkých teplotách. Ruku do kotle dáme za to, že např. Zubadan 14 vám pojede na plný výkon ještě při -15 °C. Větší zimy už asi nebudou, viďte?

 

3. ROZUMÍ SI S KAŽDÝM DOMEM

Mitsubishi vyrábí širokou škálu tepelných čerpadel. Vyberete si, když máte novostavbu a chcete podlahové topení. Když jste zrenovovali dům a měníte zdroj vytápění. A stejně tak i v případě domu se starou topnou soustavou s radiátory. Záleží na vlastnostech budovy, tepelné ztrátě a vašich požadavcích. K dispozici máme tepelná čerpadla o výkonu 6–23 kW.

 

4. SNADNO SE INSTALUJÍ A UDRŽUJÍ

Stačí nám jedna technická obhlídka, příprava technické místnosti a prostoru pro venkovní jednotku, a za jeden den máme hotovo. Je-li potřeba servisní zákrok, technik má díky praktickému designu snadný přístup k technologiím.

 

5. ZNÁME JE ROKY

Naši servisní technici za sebou mají stovky instalací Mitsubishi čerpadel. Jen tak něco je nepřekvapí. Znají zpaměti nejčastější chyby na displeji i ty, které si zákazníci udělají sami neodborným zásahem. Když zavoláte na servisní linku, často budou hned znát důvod poruchy.

Po pravdě řečeno, na servisy moc často nejezdíme. Tepelná čerpadla sledujeme vzdáleně, drobné zákroky dokážeme udělat bez výjezdu technika. Pokud dojde ke špatnému nastavení hodnot na termostatu, dokážeme zákazník pomocí video hovoru nasměrovat ke správným hodnotám.

A když je to opravdu průšvih? Jednotku prostě vezmeme a vyměníme.

Chcete mít jistotu, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní technologii?

Napište nebo zavolejte. Technik Jarda se postará, abyste konečně topili.

Tel: +420 466 566 770

E-mail: info@declima.cz