Perfektní přístup a profesionalita

Firma Declima nám provedla instalaci tepelného čerpadla a fotovoltaiky. Vše proběhlo v naprostém pořádku, perfektní přístup a profesionalita od všech zaměstnanců a vedení firmy. Tuto firmu mohu doporučit.👍👍👍

Pavel Jebas, Svratka

Výborné jednání a dobrá komunikace

Od začátku výborné jednání, dobrá komunikace. Vše mi bylo ochotně a srozumitelně vysvětleno. Montáž i spuštění bez problémů. Jsme velice spokojení. Firmu mohu doporučit.

František Gelnar, Paskov

Solidní jednání

Solidní jednání, rychlost dodání TČ včetně instalace od data objednání, naprostá spokojenost.

Václav Hasenöhrl, Srbice

6 nejčastějších otázek

Jaká je záruka? Dokážete mi pomoci s dotací? Je cena, na které se domluvíme pevná? Jaká je hlučnost jednotek? Jaká je životnost tepelného čerpadla? Jak velkou úsporu provozních nákladů můžu čekat?

Slovníček pojmů

Nenašli jste odpověď? Napište a my vám rádi poradíme.

Zasloužených 5 hvězdiček

Vaši pracovníci si 5 hvězdiček opravdu zaslouží. Pracovali rychle a vše si po sobě uklidili. Díky.

Hampl Jar. senior, Maršov n/M.

Kvalitní a seriózní firma

Váš přístup v jednání i kvalitě provedené práce si zaslouží být veřejně znám a zvlášť mezi zájemci o tuto technologii. I když si myslím, že kvalitní a seriózní firma jako je ta vaše žádnou recenzi ani reklamu nepotřebuje. S radostí vás i vaši práci mohu doporučit dalším zákazníkům a podělit se o zkušenosti.

Aleš Caha, Brno

Velmi vstřícný a profesionální přístup

Montáž proběhla bez problémů, pan Hloušek s panem Mottlem jsou sehraná dvojka a šlo jim to rychle od ruky. S tepelným čerpadlem i s velmi vstřícným a profesionálním přístupem vás všech ze společnosti DECLIMA jsme nad míru spokojeni a budeme Vás určitě doporučovat i v našem okolí.

Burgetovi, Vrbčany

Nabídka a instalace kotle

Moc děkuji vaši ochotu a příjemné vystupování. Od samého začátku (od nabídky) až po instalaci nebyl sebemenší problém. Opravdu si vážím vašeho přístupu. Hlavní dík patří technikům (p. Hlouškovi, p. Mottlovi).

Jiřina Štérová, Podbořany

Tepelné čerpadlo Mitsubishi PUD-SHWM140YAA s hydroboxem TermoPlus P14

Pan Klíma se svým týmem vždy najdou řešení na míru. Svým přístupem k zákazníkovi a k práci jsou bezkonkurenční. Nezažila jsem lepší zákaznický servis. Používají kvalitní výrobky, aby vše fungovalo dlouhodobě, jak má.

Marie M.

Kotel na uhlí za tepelné čerpadlo

Vyměnili jsme starý kotel na uhlí za tepelné čerpadlo. Báli jsme se, jestli se dům dobře vytopí a jak proběhne samotná výměna. Když jsme viděli práci firmy Declima, byli jsme už v klidu. Profesionálové každým coulem, dobře odvedená práce. A radiátory hřejí tak, jak jindy před tím nehřály.

Pavel N.

Rychlé uskutečnění projektu

Velká spokojenost s touto firmou jak při jednání o projektu, tak potom se samotnou montáží. Překvapila mě rychlost od zadání mého požadavku po samotné uskutečnění projektu. Můžu jedině doporučit.

Jan Š.

Nový topný systém

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu Declima za spolupráci při výběru, montáži a zprovoznění nového topného systému pomocí tepelného čerpadla. Náš dům nebyl úplně jednoduše řešen, potřebovali jsme ze dvou topných systémů a ohřevu TUV vytvořit jeden kompaktní a po měsíci užívání můžu říct, že naprostá spokojenost. Jednání celého týmu, především pana Klímy je velice na úrovni a zároveň lidské. Od prvotního záměru, přes uzavření smlouvy, montáž i dořešení drobných úprav nemám co vytknout. Firma má svého revizního technika na elektřinu - mnohem snáz vyřešíte přechod na elektrický tarif pro čerpadla. Dále Vám do mailu chodí i instruktážní videa, jak se o čerpadlo starat. To velmi oceňuji. Ještě jednou moc děkuji a jednoznačně doporučuji.

Kateřina V.

Tepelné čerpadlo

Jsme velice s firmou spokojení, perfektní jednání, rychlost dodání a úžasná montáž zařízení od pana Hlouši a jeho kolegu. Vše proběhlo profesionálně a v pohodě, opravdu super parta. Jenom jsme trošku nejistí zda na podzim zařízení spustíme? Pro dva důchodce trošku složité, v manuálu se neorientujeme, potřebujeme spustit a nastavit si požadovanou teplotu v RD. Jinak děkujeme velice a můžeme tuto profi firmu jenom doporučit. Super. Děkujeme panu Klímovi. Dodatek ze září: TČ spuštěno, vše funguje jak má. Vyřízení dotace od firmy bez problému-částka dorazila na účet.

Bob K.

Realizovali jsme více než 280 projektů po celé republice.
Od velkých měst až po vesnice. Od chat až po firemní komplexy.